Instytucje publiczne

Instytucje publiczne

Instytucje publiczne

Meble TOBO w Transferowni Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym

Meble TOBO w Transferowni Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym

Transferownia w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym to kolejne miejsce gdzie możecie Państwo znaleźć meble wyprodukowane przez TOBO.

Otwarta przestrzeń tego nowoczesnego biura została podzielona na strefy. W największej z nich – pracowni znajdują się biurka w nietypowych kształtach. Wykonane są one w ten sposób, że łączą się ze sobą w różnych konfiguracjach. W każdej chwili można przearanżować ustawienie biurek. Ruchome parawany dają możliwość stworzenia mniejszych przestrzeni doskonałych do pracy z grupach. W Transferowni miejsca do pracy łączą się z przestrzeniami przeznaczonymi do wypoczynku. Cieszymy się, że w naszym regionie powstają takie ciekawe i nowoczesne projekty obiektów przeznaczonych do pracy. Transferownia jest przykładem na to, że TOBO nie ogranicza się do wykonywania zamówień na standardowemeble biurowe czy gabinetowe w rodzaju HEBE, NOTER, TIRION czy SNABB. Tego typu realizacje są przykładem na to, że nasza firma jest otwarta na zamówienia nietypowe i realizuje projekty nowoczesnych i innowacyjnych przestrzeni biurowych.

Uzupełnieniem naszej oferty są krzesła i fotele biurowe największych polskich producentów.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem zamieszczonym w Property Design Magazine.

Pobierz załączone pliki

Aby poznać więcej szczegółów dotyczących naszej oferty skontaktuj się z naszym doradcą.

Beata Mikucka

Doradca Klienta

Beata Mikucka

+48 662 055 425

Firma TOBO jest producentem mebli w kategoriach:

Meble biurowe

Meble domowe

  • Meble RTV: BLOKK
  • Meble młodzieżowe: PIN

Mele hotelowe

Mele kuchenne

Posiadamy największy salon mebli i krzeseł biurowych w Polsce wschodniej. Oferujemy krzesła, fotele obrotowye, sofy oraz meble metalowe polskich i zagranicznych producentów.