O NAS

Firma TOBO Datczuk Spółka Jawna powstała w 1998 roku. Od tego czasu rozwijamy ją razem z naszym zespołem wykwalifikowanych pracowników. Każdy sukces jest dla nas bodźcem w kierunku doskonalenia swojej wiedzy oraz umiejętności tworzenia efektywnych rozwiązań przestrzeni do pracy i odpoczynku w domowym zaciszu. Jesteśmy otwarci na wszelkie innowacje i zmiany, które przekładają się na funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo produkowanych przez nas systemów meblowych.

NASZĄ SPECJALNOŚCIĄ JEST PRODUKCJA MEBLI

W naszej ofercie znajdą Państwo systemy mebli przeznaczone do biur, gabinetów, recepcji, sal konferencyjnych, hoteli, szkół i przedszkoli, obiektów użyteczności publicznej, mebli domowych. Jesteśmy firmą elastyczną i otwartą na nowe wyzwania. Potrafimy dopasować się do potrzeb naszych klientów i wyprodukować meble nietypowe, pod specjalne zamówienie.

NOWOCZESNY SYSTEM ZARZĄDZANIA

Systematycznie inwestujemy i doskonalimy park maszynowy. Na bieżąco podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, a nowoczesny system zarządzania dba o efektywność produkcji. Celem naszej pracy jest jakość, solidność i niezawodność produkowanych przez nas mebli.

PRZETARGI

Bierzemy czynny udział w ogłaszanych przetargach publicznych oraz zapytaniach dotyczących kompleksowego wyposażenia wnętrz. Dzięki temu jesteśmy rozpoznawani nie tylko w regionie Podlasia, ale i w całej Polsce. Dowodem na to są liczne referencje wystawione przez zadowolonych klientów.

SALON FIRMOWY

Salon firmowy TOBO znajduje się w Kurianach 104 koło Białegostoku. Możecie w nim Państwo obejrzeć produkowane przez nas systemy mebli biurowych: pracowniczych i gabinetowych, mebli domowych, obszerny wybór krzeseł i foteli biurowych, mebli metalowych i stylowych dodatków najpopularniejszych polskich producentów. W naszym salonie znajdziecie największą w województwie podlaskim ekspozycję foteli i krzeseł Grupy Nowy Styl którego jesteśmy Platynowym Partnerem.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KLIENTA

Profesjonalnego doradztwa udzieli wysoko wykwalifikowana kadra handlowców, która pomoże odpowiednio dobrać asortyment. Jeśli zdecydują się Państwo na zakup mebli w naszym salonie, handlowcy, we wskazanym przez Państwa miejscu, dokonają pomiarów oraz zaproponują kompleksową aranżację wnętrza.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu meblowego od poniedziałku do piątku w godzinach 8–17.

ZAKŁAD PRODUKCYJNY

Zakład produkcyjny, w którym wykonywane są meble wyposażony jest w profesjonalny park maszynowy, który ciągle modernizujemy i unowocześniamy. Wszystko po to, aby usprawniać produkcję i podnosić jakość naszych produktów. O wysoki standard mebli dba wykwalifikowana kadra produkcyjna, która angażuje się w każde złożone zamówienie i realizuje je z należytą starannością.

Copyright © 2017 TOBO Datczuk Spółka Jawna