Aktualności

Aktualności
Tobo członkiem Klubu Gazele Biznesu

Tobo członkiem Klubu Gazele Biznesu

12 lutego 2017 14:45 | Aktualności, Nagrody

Miło nam poinformować, że znaleźlismy się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm. Dziennik Puls Biznesu potwierdza naszą przynależność do elitarnego klubu Gazel Biznesu.

Więcej
TOBO szkoli architektów

TOBO szkoli architektów

W dniu 8 grudnia 2016 r. w naszym salonie firmowym w Kurianach odbyło się szkolenie dla architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz pt. Przestrzeń pełna inspiracji.

Goście tego spotkania mieli możliwość zwiedzenia fabryki firmy TOBO. Zapoznali się również z historią, wizją i filozofią oraz pełną ofertą produktową naszej firmy.

Współorganizator s...

Więcej
TOBO zaprasza do Expo-Punktu

TOBO zaprasza do Expo-Punktu

Jesteście zainteresowani krzesłami marki Nowy Styl? Chcielibyście sprawdzić ich jakość i dokonać świadomego oraz bezpiecznego zakupu? Odwiedźcie nasz salon w Kurianach 104 i Expo-Punkt marki Nowy Styl z ekspozycjami produktów, oznaczone specjalnym logo. Gwarantujemy szeroki wybór krzeseł marki Nowy Styl wraz z profesjonalną obsługą i poradami. W Ex...

Więcej
Snabb finalistą konkursu DOBRY WZÓR 2016

Snabb finalistą konkursu DOBRY WZÓR 2016

17 sierpnia 2016 21:45 | Aktualności, Nagrody

Meble SNABB w finale konkursu Dobry Wzór 2016. Mamy przyjemność poinformować, że nasze meble gabinetowe SNABB zaprojektowane przez Dorotę Ignatowicz zostały pozytywnie ocenione przez Ekspertów konkursu Dobry Wzór 2016 i zakwalifikowały się do finału! 21 października meble te zostaną zaprezentowane na najlepszej wystawie designu w Polsce Dobry Wzór ...

Więcej
Złoty Partner Nowego Stylu 2016

Złoty Partner Nowego Stylu 2016

20 czerwca 2016 16:20 | Aktualności, Nagrody

Miło nam poinformować, że po raz kolejny zostaliśmy Złotym Partnerem firmy Nowy Styl. Dodatkowo posiadamy też tytuł SERWIS-PUNKT zaświadczający o tym, że jesteśmy autoryzowanym punktem serwisowym uprawnionym do napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych produktów marki Nowy Styl.

Więcej