Realizacje

Realizacje

Realizacje

Nowa realizacja w Willi Polesie w Supraślu

Nowa realizacja w Willi Polesie w Supraślu

2 lutego 2022 16:21 / Realizacje

Kolejna realizacja miała miejsce w centrum Puszczy Knyszyńskiej. Właściciel Willi Polesie, Pan Marek Szutko bardzo pozytywnie wypowiada się na temat produktów i usług Firmy Tobo. Cytując jego wypowiedź:

Meble wykonane z najwyższą starannością, dokładnością i rzetelnością. Montaż odbył się w umówionym terminie. Wysoka jakość wykonanej usługi spełniła moje oczekiwania. Meble Tobo cechuje korzystny stosunek jakości do ceny. Rzetelność, fachowość oraz terminowość sprawiają, że usługa warta jest każdej wydanej złotówki. Jestem usatysfakcjonowany owocną współpracą. Gorąco wszystkim polecam.

Willa Polesie to klimatyczny obiekt, który jest malowniczo położony w turystycznej miejscowości – Uzdrowisku Supraśl. Położenie Willi sprawia, że jest to miejsce wyjątkowe. Cisza i spokój, wyjątkowy mikroklimat wynikający z położenia wśród wiekowych lasów sosnowo-świerkowych i rzeki Supraśl oraz bliskość największych atrakcji regionu. Obiekt jest odpowiednim miejscem zarówno na romantyczny pobyt we dwoje, weekend z przyjaciółmi, jak i na biznesowe spotkanie.

Efekty pracy można obejrzeć w poniższej relacji oraz osobiście, korzystając z pobytu w obiekcie.

Aby poznać więcej szczegółów dotyczących naszej oferty skontaktuj się z naszym doradcą.

Beata Mikucka

Doradca Klienta

Beata Mikucka

+48 662 055 425

Firma TOBO jest producentem mebli w kategoriach:

Meble biurowe

Meble domowe

  • Meble RTV: BLOKK
  • Meble młodzieżowe: PIN

Mele hotelowe

Mele kuchenne

Posiadamy największy salon mebli i krzeseł biurowych w Polsce wschodniej. Oferujemy krzesła, fotele obrotowye, sofy oraz meble metalowe polskich i zagranicznych producentów.