Realizacje

Realizacje

Realizacje

Meble TOBO w nowym budynku Archiwum Państwowego w Białymstoku

Meble TOBO w nowym budynku Archiwum Państwowego w Białymstoku

6 marca 2018 14:23 / Aktualności, Realizacje

Nowo wybudowany budynek Archiwum Państwowego to niewątpliwie jeden z ciekawszych obiektów architektonicznych wybudowanych w naszym mieście. Ten 3 kondygnacyjny gmach znajduje się przy ulicy Mickiewicza, w pobliżu Sądu Rejonowego w Białymstoku. Budynek archiwum został wyposażony w nowoczesne technologie na bieżąco monitorujące wilgotność w jego pomieszczeniach. Posiada również specjalne instalacje chroniące przed pożarem. Nowe, pojemne magazyny są w stanie pomieścić nawet 11 km akt. Koszt budowy i wyposażenia nowego gmachu Archiwum Państwowego w Białymstoku to 20 mln złotych. Uroczyste otwarcie nowego budynku zaplanowano na 20 czerwca 2018 roku.

W nowoczesnych wnętrzach tego obiektu znajdziecie meble TOBO. Hol, pomieszczenie narad, sale: edukacyjna i konferencyjna, pracownie: naukowa i opracowania zasobu archiwalnego to główne pomieszczenia archiwum, które mieliśmy przyjemność wyposażyć w meble biurowe: gabinetowe, stoły konferencyjne, biurka na stelażach regulowanych elektrycznie, lady, meble kuchenne, krzesła i fotele największych polskich producentów.

Hol wejściowy

Sala konferencyjna

Pomieszczenie narad

Jeżeli spodobała Ci się nasza realizacja, masz pytania dotyczące mebli, skontaktuj się z działem handlowym TOBO. Kom. 662 055 425 [email protected]

Aby poznać więcej szczegółów dotyczących naszej oferty skontaktuj się z naszym doradcą.

Beata Mikucka

Doradca Klienta

Beata Mikucka

+48 662 055 425

Firma TOBO jest producentem mebli w kategoriach:

Meble biurowe

Meble domowe

  • Meble RTV: BLOKK
  • Meble młodzieżowe: PIN

Mele hotelowe

Mele kuchenne

Posiadamy największy salon mebli i krzeseł biurowych w Polsce wschodniej. Oferujemy krzesła, fotele obrotowye, sofy oraz meble metalowe polskich i zagranicznych producentów.