Nagrody

Nagrody

Nagrody

Meble Gabinetowe SNABB nominowane do Nagrody Podlaska Marka

Meble Gabinetowe SNABB nominowane do Nagrody Podlaska Marka

7 marca 2018 16:42 / Aktualności, Nagrody

6 marca 2018 roku poznaliśmy nazwy dwudziestu jeden produktów, które uzyskały nominację do Nagrody Podlaska Marka. Decyzją konkursowej Kapituły Meble Gabinetowe SNABB-producenta mebli firmy TOBO zostały zakwalifikowane do finałowej fazy rywalizacji.

Tegoroczna edycja Podlaskiej Marki jest rekordowa pod względem kandydatur. Uczestniczą w niej 183 produkty, oddające wyjątkowy charakter województwa podlaskiego. Równocześnie z konkursem Podlaska Marka do 2 kwietnia 2018 roku na stronie internetowej podlaskamarka.pl trwa głosowanie, które wyłoni laureata Podlaskiej Marki Konsumentów, kandydaturę cieszącą się największym uznaniem internautów. Głosowanie jest darmowe! Zachęcamy do oddania swojego głosu na Meble gabinetowe SNABB, najlepszego podlaskiego produktu.

TOBO SNABB PODLASKA MARKA KONSUMENTOW

Wyniki trzynastej edycji Podlaskiej Marki poznamy podczas gali finałowej, która odbędzie się 24 kwietnia 2018 roku w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku.

Nominowany do Nagrody Podlaska Marka System SNABB to nowoczesne meble gabinetowe o unikalnym wzornictwie. Powstały w wyniku próby połączenia organicznych form ze współczesną, minimalistyczną architekturą. Elementem, który skupia największą uwagę jest biurko z blatem wykonanym ze sklejki o ergonomicznie zaokrąglonym blacie oraz oryginalnym stelażu ze stopką ze stali nierdzewnej. Tło dla jego lekkiej formy tworzą szafy i pomocniki o rytmicznej tektonice, utrzymane w minimalistycznej stylistyce. Detal ze sklejki pojawia się we wszystkich elementach systemu. Całą kolekcję mebli gabinetowych wyróżnia wysoka dbałość o szczegóły oraz oryginalne zestawienie materiałów. Meble SNABB to wizytówka ekskluzywnego biura. System mebli gabinetowych SNABB został zaprojektowany przez Dorotę Ignatowicz.

Meble gabinetowe SNABB zostały finalistą konkursu Dobry Wzór 2016, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego i tym samym znalazł się wśród najlepiej zaprojektowanych produktów 2016 roku. Więcej na temat nominowanych mebli Snabb znajdziecie tutaj.

TOBO już od 20 lat specjalizuje się w produkcji i sprzedaży mebli. Oprócz mebli do biur, gabinetów, czy sal konferencyjnych w swojej ofercie posiadamy również: meble hotelowe, domowe, kuchenne, zabudowy na wymiar, meble do holu i recepcji, meble szkolne i laboratoryjne czy też meble na specjalne zamówienie. Nasze produkty uzupełniamy krzesłami, fotelami, meblami metalowymi największych polskich producentów, tak by móc zagwarantować klientowi kompleksowe wyposażenie wnętrz. Firma systematycznie inwestuje w park maszynowy, na bieżąco podnosi kwalifikacje pracowników oraz posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę handlowców, którzy w profesjonalny sposób doradzą jak zaaranżować przestrzeń. Firma TOBO oferuje solidność i jakość, czego potwierdzeniem są certyfikaty i atesty. TOBO jako jedyna firma w naszym regionie produkująca meble z płyty posiada certyfikat ISO. TOBO zaprasza do odwiedzenia salonu firmowego w Kurianach 104 koło Białegostoku od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17. Meble TOBO można też kupić przez internet. Komfortowo tylko z TOBO.