Nachrichten

Nachrichten

Nachrichten

Der Ladenladentisch wegen des Ladens Amora.PL in Outlecie Bialystok

Der Ladenladentisch wegen des Ladens Amora.PL in Outlecie Bialystok

12 Januar 2016 18:03 / Nachrichten, Firmen, Realisierungen

Przedstawiamy Państwu naszą kolejną realizację. Aranżacja sklepu z kosmetykami amora.pl w Outlet Białystok przy ulicy Wysockiego jest przykładem na to, że nasza firma oprócz produkcji i sprzedaży mebli biurowych specjalizuje się również w zamówieniach nietypowych.

Lada w sklepie amore.pl charakteryzuje się prostą, elegancką bryłą i oryginalnym, zmieniającym kolory podświetleniem. Wykonujemy lady do sklepów, banków, hoteli i biur.

Jako producent mebli gwarantujemy kompleksową obsługę zleconych zamówień. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, pomiar pomieszczeń, montaż i transport zamówionych u nas mebli. Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów specjalizujących się w projektowaniu wnętrz użyteczności publicznej, lad biurowych, hotelowych, recepcyjnych, bankowych, sklepowych.

Meble biurowe: HEBE, NOTER, gabinetowe: TIRION, SNABB, kuchenne, lady sklepowe, recepcyjne naszej produkcji mogą Państwo zobaczyć w salonie firmowym:

Posiadamy największą w regionie ekspozycję krzeseł i foteli firmy Nowy Styl.

Aby poznać więcej szczegółów dotyczących naszej oferty skontaktuj się z naszym doradcą.

Beata Mikucka

Doradca Klienta

Beata Mikucka

+48 662 055 425

Firma TOBO jest producentem mebli w kategoriach:

Meble biurowe

Meble domowe

  • Meble RTV: BLOKK
  • Meble młodzieżowe: PIN

Mele hotelowe

Mele kuchenne

Posiadamy największy salon mebli i krzeseł biurowych w Polsce wschodniej. Oferujemy krzesła, fotele obrotowye, sofy oraz meble metalowe polskich i zagranicznych producentów.